Pl:Raging Skill

From The Mana World

Ten artykuł zawiera informacje dla graczy oraz osób zainteresowanych grą The Mana World. If you're interested for the Legacy game, please go to the Legacy portal.

This article is for reference purpose

The features described in this article are already implemented in the game. The article should describe how a certain aspect of the game currently works. You may of course edit this article to improve the description of the circumstances. Your opinions or improvement suggestions about the described aspects themself are of course appreciated, too. But please put these on the discussion page of this article to keep facts and fiction separated.Przegląd Quest'a
Yerrnk.pngBirrod-kimarr.png
Miejsce 033-1 Snow Path, Southwest of Nivalis
Poziom 40
Wymagania Focusing Skills
Powtarzalny Nie, tylko raz
Nagroda Raging Skill
Koszt Apples i/lub Cakes


Barbarzyńcy są członkami Plemienia Mangarr (Mangarr Tribe). Na rozkaz przywódcy Yerrnk, wojownik Birrod i myśliwy/wojownik Kimarr szukają pomocy w rozwiązaniu problemu z wyjątkowo agresywnymi potworami zagrażającymi ich plemieniu. Będziesz musieć udowodnić swoje łowieckie umiejętności z Kimarr, rycerskie umiejętności i umysł z Birrod, oraz siłę z Yerrnk. Ta przygoda może wydawać się trudną, lecz zdobycie szacunku oraz przyjaźni Plemienia Mangarr jest naprawdę warte bólu.

Część pierwsza - Polowanie na głodne Fluffie

 1. Porozmawiaj z Kimarr, który zasugeruje by udowodnić umiejętności wojownika na zamkniętym terenie w pobliżu wejścia do jaskini. Po wyrażeniu zgody znajdziesz się na tym obszarze.
 2. Aby wywołać głodne Fluffie musisz upuścić kilka Red Apple, Green Apple, Cake lub Xmas Cake.
  1. Za każdym upuszczeniem Red Apple lub Green Apple pojawi się jeden głodny Fluffie.
  2. Za każdym upuszczeniem Cake pojawią się trzy głodne Fluffie.
  3. Za każdym upuszczeniem Xmas Cake pojawi się pięć głodnych Fluffie.
 3. Celem tej minigry jest zabić w 3 minuty przynajmniej 1+(TwójLevel*7)/10 głodnych Fluffie. Możesz próbować, aż się uda. W nagrodę otrzymasz Yeti Skin Shirt.

Część druga - Polowanie na Wolvern

 1. Do ukończenia tej części wymagany jest co najmniej poziom 40.
 2. Porozmawiaj z Birrod - twoim zadaniem będzie zabić co najmniej 16 Wolvern w zachodnim Snow Forest (034-1). Uważaj jednak podczas spaceru przez las - Wolvern pojawiają się w grupie po 3 lub 4.
 3. Po zabiciu wymaganej liczby Wolvern, wróć do Birrod - on zada ci kilka pytań. Odpowiadając musisz pokazać sie jako odważny oraz wielkoduszny wojownik.
 4. Jako nagrodę otrzymasz Raging Skill oraz 5,000 EXP. Birrod wita cię również jako członka plemienia.

Część trzecia - Polowanie na Yeti

 1. Do ukończenia tej części wymagany jest co najmniej poziom 70.
 2. Teraz porozmawiaj z Yerrnk i zapytaj go o zadanie. Poprosi cię o zabicie Yeti w pobliżu domku w południowo-zachodniej części Snow Forest (034-1).
 3. Kiedy skończysz (otrzymasz 40 Boss Points), wróć do Yerrnk aby otrzymać nagrodę, Leather Trousers.

Raging Skill

Umiejętność ta przeznaczona jest dla wojowników. Po skupieniu się na niej można uderzyć mocnej z broni ręcznych, poprzez zwiększenie prawdopodobieństwa trafień krytycznych. Zwiększone prawdopodobieństwo opiera się na sile, a więc większa siła, to więcej trafień krytycznych (oraz silniejszych). Płacisz jednak za to zauważalnym spadkiem obrony, więc możesz potrzebować leczenia - ale znowu, co jest lepsze niż braterstwo broni zrodzone we krwi, pocie i łzach?

Podpowiedź:

 • Za każdym razem gdy upuszczasz Apples lub Cakes, oprócz Fluffie mogą pojawić się również Ice Goblin, Wolvern czy Yeti - jest to zależne od twojego poziomu ORAZ liczby upuszczonej żywności (najlepiej nie upuszczać wszystkiego jednorazowo, tylko na raty). To czyni tę część dość trudną dla graczy na wyższym poziomie.
 • Jeśli ktoś będzie pomagać ci w części pierwszej używając na przykład zaklęć ataku, ta osoba umrze. Aczkolwiek może cię leczyć.
 • Użyj concentration potion oraz iron potion (maksymalnie po 3).

Nagrody:

 • Yeti Skin Shirt
 • Raging Skill
 • Leather Trousers
 • 5,000 EXP
 • 40 Boss Points

Całkowity koszt:

 • Red Apples
 • Green Apples
 • Cakes
 • Xmas Cakes